X edycja akcji „Podziel się Wigilią”

Już po raz kolejny uczniowie naszej szkoły cieszyli się z przepięknych paczek przygotowanych przez Fundację Małgorzaty Niemczyk. Ta wspaniała inicjatywa Pani Poseł daje mnóstwo radości w ten świąteczny czas. Ogromne podziękowania dla wszystkich, którzy pomagają nam uwierzyć w siłę ludzkiej dobroci. DZIĘKUJEMY!  

Mikołajki

6 grudnia to radosny czas niespodzianek, prezentów i wspaniałej atmosfery oczekiwania na nie. Wizyta Mikołaja i jego uroczej drużyny umiliła ten dzień.

Nagradzamy talenty!

Nagradzamy talenty!

W Konkursie Pieśni Patriotycznej nasi wokaliści dali z siebie wszystko. Ciężka praca przyniosła efekty i … nagrody. Brawa dla nich!!!

#SzkołaPamięta

#SzkołaPamięta

W ramach tegorocznej akcji #SzkołaPamięta nauczyciele i uczniowie podjęli szereg inicjatyw. Odwiedzili liczne miejsca pamięci narodowej w naszym mieście – pomniki (Pękniętego Serca, Ofiar Katyńskich, Pomnik Jana Pawła II), Grób Nieznanego Żołnierza, Cmentarz Stary na ulicy Ogrodowej, groby żołnierzy w Parku im. Poniatowskiego. Przygotowali znicze pamięci, które złożyli w ww miejscach. Uczestniczyli w lekcjach bibliotecznych […]

Zakładka: Niusyred
Wartość miesiąca października - mądrość

Wartość miesiąca października – mądrość

Uczniowie podsumowali październik warsztatami na temat wartości miesiąca – mądrości. Na podstawie lektury „Mały Książę” oraz filmu, nakręconego na podstawie książki Antoine de Saint Exupery’go redagowali wypowiedzi na temat „Co znaczy być mądrym życiowo?”, rozwiązywali krzyżówki, zagadki i rebusy. Zgodnie stwierdzili, że w życiu ważne są zarówno wiedza, doświadczenie jak i dokonywanie mądrych wyborów. Warsztaty […]

Zakładka: Niusyred

Święto Komisji Edukacji Narodowej

14 października to dzień ważny dla wszystkich pracowników oświaty, a także uczniów. Dziś świętowaliśmy przyjęcie do grona społeczności szkolnej naszych pierwszaków. Doskonale zdali egzamin z wiadomości i umiejętności szkolnych, złożyli ślubowanie i są już pełnoprawnymi uczniami. Gratulujemy i życzymy samych sukcesów w nauce, rozwijania swoich uzdolnień i pasji.

Zakładka: Niusyred

Nasz projekt w budżecie obywatelskim

Szanowni Rodzice, Absolwenci, Przyjaciele Szkoły! Prosimy o wsparcie naszego projektu! Zagłosujcie! https://budzetobywatelski.uml.lodz.pl/glos…/glosowanie.php L080 – PONADOSIEDLOWE (Zdrowie i pomoc społeczna) Pracownia Tomatisa w Szkole Podstawowej nr 176 w Łodzi, ul. Roosevelta 11/13, 90-056 Łódź. GŁOSOWANIE ELEKTRONICZNE kończy się 29 października o godzinie 24:00. GŁOSOWANIE PAPIEROWE kończy się 15 października o godzinie 16:00.

Zakładka: Niusyred

77 rocznica zakończenia powstania warszawskiego

W minioną sobotę obchodziliśmy 77 rocznica zakończenia powstania warszawskiego. Z tej okazji, uczniowie z klas IV-VIII wzięli udział w „grze miejskiej” pt. „POWSTANIE 1944”. Na kilka godzin przenieśli się do powstańczej Warszawy. W każdej z trzech warszawskich dzielnic: Stare Miasto, Żoliborz i Wola, zmierzyli się z zadaniami, wyzwaniami i rozkazami przesłanymi „powstańczą pocztą” przez „dowódców […]

Zakładka: Niusyred

WAKACJE

Radosnych i bezpiecznych wakacji! Do zobaczenia 1 września!  

Działaj z imPETem!

Podsumowanie udziału w Ogólnopolskim Programie dla szkół i przedszkoli „Działaj z imPETem!”

Nasze osiągnięcia

23 maja 2021r. podsumowaliśmy nasze osiągnięcia w roku szkolnym 2020/2021. Poznaliśmy laureatów wielu szkolnych konkursów: wiedzy, czytelniczego, ortograficznego, plastycznych, z zakresu doradztwa zawodowego. Każdy z nas ma szansę zaprezentowania siebie. W naszej szkole możemy rozwijać swoje pasje, doskonalimy nasze umiejętności, wzbogacamy wiedzę.          

Dzień Ojca

Dziś uczniowie z okazji Dnia Ojca własnoręcznie wykonali przepiękne podarunki dla swoich kochanych Tatusiów.